Browse By

Активісти пікетували МВС із вимогою звільнити керівників столичної поліції

24 листопада 2016 року Київська міська організація ВО «Свобода» разом із ВМГО «Сокіл» пікетували Міністерство внутрішніх справ України з вимогою звільнити начальника управління патрульної поліції Києва Юрія Зозулю та його заступника Олега Чувілкіна, які персонально відповідають за жорстоке побиття їхніми підлеглими студентів Єгора Желязкова та Надії Садівничої.

Активісти постраждали 16 листопада від рук поліцейських під час мирної акції спротиву проведенню концерту московських прихвоснів, дуету «Потап і Настя», – передає прес-служба ВО «Свобода».

Зараз Єгор, якому лише 19 років, перебуває в лікарні з черепно-мозковою травмою та зламаним носом. Ще одна постраждала від рук колишніх «беркутівців» – 17-річна Надія Садівнича. Дівчині завдано струс мозку та інші ушкодження, – пише ВГОЛОС.

Оскільки за тиждень ніякої реакції та виконання обіцянок «розібратися» від головного поліцейського Києва Андрія Крищенка немає, націоналісти провели попереджувальну акцію біля головного управління МВС, вимагаючи звільнити вищезазначених керівників київської поліції.

Виступаючи на акції, народний депутат України свободівець Юрій Левченко заявив: «Я згадую, як ми пікетували цю будівлю за часів Януковича. Тепер, після перемоги Революції гідності, ми змушені знову приходити сюди з тими ж самими гаслами. І на жаль, таких акцій буде ще більше, оскільки насправді так званої реформи поліції не відбулося, в цих кабінетах сидять ті ж самі люди, що й були за старого режиму. Дії нової, «реформованої» поліції схожі на дії якогось карального загону окупаційно-олігархічної влади».

Своєю чергою, голова депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в Київраді Юрій Сиротюк зазначив: «Ніхто й ні за яких обставин не має права піднімати руку на українця, а тим паче на учасника московсько-української війни. Представники поліції захищають гей-паради або марші за легалізацію легких наркотиків, але по-звірячому б’ють патріотів, ветеранів війни, активістів, студентів. Ми вимагаємо звільнити відповідальних за це керівників патрульної поліції Києва».

Активісти на знак протесту обклеїли вхід до управління інформаційними наліпками та наголосили, що це лише попереджувальна акція. Якщо керівництво МВС не виконає вимог націоналістів – акції протесту будуть продовжуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *