Browse By

Активісти вимагають розслідувати злочини етнічних угруповань, пов’язаних зі спецслужбами РФ

Активісти руху «Традиція і Порядок» звернулися до Генпрокурора України з проханням розслідувати факти злочинів етнічних угрупувань та почати реальну роботу проти злочинних організацій, що пов’язані з російськими спецслужбами.

Bідповідний пост з’явився на офіційній сторінці руху у Facebook, – повідомляє сайт телеканалу ZIK.

«Останнім часом в українському інформаційному просторі з’являється все більше інцидентів пов’язаних з діяльністю етнічних угрупувань, що мають зв’язок з одіозним російським політиком Рамзаном Кадировим», – йдеться у повідомленні.

Активісти згадують, зокрема, напад на народного депутата від БПП Мустафу Найєма, який нещодавно стався у центрі Києва.

«Попри те, що особливих сентиментів до його персони ми не відчуваємо, подібні випадки неприпустимі. Українські громадяни не повинні страждати від відверто ворожих структур», – зазначили у «Традиції і порядку».

Учасники руху нагадали, що цьому випадку передував скандал, пов’язаний з афішами чеченського бійцівського клубу «Ахмат», що на п’ятий рік війни рясніють на вулицях Києва. Бійці цього клубу мали взяти участь в українській Лізі змішаних єдиноборств WWFC.

«Очільником Ліги є Володимир Тесля, якого пов’язують з роботою на російські спецслужби, викраденням людей та координацією роботи кадирівських формувань в Україні. За інформацією, він також причетний до викрадення та вивезення на окуповані території депутата Олександра Шепелєва», – підкреслили активісти.

«Ми звертаємося до Генеральної прокуратури з проханням розслідувати факти злочинів етнічних угрупувань та почати реальну роботу проти злочинних організацій, що пов’язані з російськими спецслужбами, а також проти їх українських лобістів, які легалізують їх роботу або ж довести до українського суспільства відсутність подібної загрози!», – підсумували у «Традиції і порядку».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *