Browse By

АвтоМайдан опублікував компромат на Злату Лагутіну – заступника голови управління податкової служби

Злата Лагутіна – заступник начальника Головного управління Державної податкової служби у м. Києві.

Нова влада вже взялася за реформування фіскальної служби. Відомство, яке тривалий час було годівницею для нечистих на руку, знову розділили на митну та податкову служби. Дуже важлива складова реформування – кадрове перезавантаження. Ми чекаємо на проведення конкурсів, де кожен працівник повинен буде довести свою компетентність та відповідність посаді.

Знайомтеся, заступниця начальника Головного управління податкової служби міста Києва – Злата Володимирівна Лагутіна, – пише сайт АвтоМайдан.

Відповідно до автобіографії Злати Володимирівни, оприлюдненій на сайті ДФС, до 2010 року та проміжку з 2011 до 2015-го вона працювала в комерційних структурах, але в яких саме – чомусь не вказано.

Втім, з відкритих джерел нам вдалося дізнатися де саме:

ТОВ «Міжнародний центр підтримки та розвитку підприємництва» (директор);
ТОВ «Аудиторська фірма «Статус-аудит» (співзасновник разом Із Соповим Ярославом Володимировичем та директор);
ТОВ «Департамент обліку і аудиту МЦПРП» (директор та співзасновник);
Приватне науково-виробниче підприємство «Украгроспецзбут» (Директор та співзасновник разом Із Соповим Ярославом Володимировичем);

Як бачимо, всі посади доволі серйозні. При цьому В декларації Лагутіної ви не побачите чогось надто коштовного. Все, що записано на Злату Володимирівну, – це єдина, самотня земельна ділянка. А все майно, переважно, сконцентровано у власності третіх осіб.

Ми проаналізували декларації Злати Лагутіної за 2014, 2015, 2016, 2017 та 2018 роки. Спершу заступниця начальниці ДПС декларувала зарплату від перелічених комерційних структур, а далі дохід державного службовця.

Чоловік Геннадій Лагутін – підприємець. З десяти КВЕДів основний один: Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах. Торік сукупно задекларував понад 1,5 млн грн доходу, в тому числі від ТОВ «БК Центрбуд-альянс», якою нині управляє Токовенко Олена Володимирівна та ТОВ «Гаур-плюс».

До речі, саме Олена Токовенко передавала в користування сину Злати Лагутіної автомобіль AUDI A5.

Син Злати Лагутіної – Володимир, зареєстрований підприємцем і має ідентичну спеціалізацію, що і його батько. Торік у свої 22 роки заробив 1,04 млн грн. Досить непогано як для молодого хлопця.

До слова, у чоловіка Геннадія Лагутіна є декларація кандидата на посаду ректора Київського національного університету будівництва та архітектури, яку він подавав 22 серпня 2019-го. Також він одноосібний засновник ТОВ «Лаванда» зі статутним капіталом в 50 тис. грн. Фірма торгує будівельними матеріалами, але її профільного сайту ми не знайшли.

Як ми згадували раніше, у власності Злати Лагутіної лише одна земельна ділянка площею 0,26 га для ведення особистого селянського господарства, отримана у 2015 році. Тоді ж отримав ділянку під будівництво і її син Володимир.

Родина користується двома столичними квартирами, що записані на Сопову Вікторію Олександрівну. Пенсіонерка 1945 року народження, раніше була прописана в одній квартирі зі Златою Лагутіною, та, вірогідно, може бути її матір’ю.

Крім того, вся родина з 2017 року користується київським будинком площею 217,6 кв. м, який перебуває у власності Сопова Ярослава Володимировича, бізнес партнера та, ймовірно, родича Злати Лагутіної. Утім, реєстр нерухомості не показав закріплених за Соповим будинків такої площі.

Натомість у Ярослава Сопова виявилось аж дев’ять земельних ділянок у Києві й дуже дрібно поділені. На одних триває будівництво, а на інших – уже є споруди.

А ще у власності Сопова ми відшукали п’ять великих квартир в одному будинку по вулиці Яблуневій у Києві. Зареєстровані вони в один день та одним нотаріусом. Досить амбіційно, як для людини, що займається роздрібною торгівлею поза магазинами. Принаймні так написано в реєстраційних документах Сопова.

Що відомо про Ярослава Сопова окрім його бізнесової кооперації з Лагутіною? Раніше чоловік значився у засновниках товариства “АРКТИКА”, де фіндиректором була саме Лагутіна. За реєстром підприємців прописаний у сусідній квартирі з податківицею. Та й узагалі, за віком підходить для її брата. Однак є ще один факт, що зближує Сопова і родину Лагутіних, це однаковий мобільний номер телефону, вказаний у реєстраційних даних чоловіка, сина Злати Лагутіної та Ярослава Сопова – 0674071199. Як можуть всі троє користуватися ним одним? Загадка.

Злата Лагутіна з 2008 року володіє автомобілем MAZDA CX-7 та з 2012-го автівкою TOYOTA CAMRY. Вартість обох – замовчана. Водночас чоловік Геннадій Володимирович пересувається позашляховиком LEXUS GX 460. А Ярослав Сопов нещодавно також зареєстрував на себе новеньку TOYOTA CAMRY.

Злата Лагутіна була заступницею скандально відомої Людмили Демченко в столичній податковій. Звісно, якщо оцінювати винятково статки самої Лагутіної – то вони доволі скромні. Однак наявність близької людини – Ярослава Сопова з численним нерухомим майном без чітко позиціонованого бізнесу вимагає перевірки органами контролю в процесі її переведення до новоствореної податкової служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *