Browse By

Депутат від партії Гриценка блокує роботу підприємтва та вимагає грошові кошти

Депутат Тернопільської обласної ради від партії Анатолія Гриценка Петро Васько фактично заблокував роботу підприємства ТОВ Кар‘єр Новосілка на Тернопільщині, яке створює близько 100 робочих місць в селі та погрожує вбивством ветеранам АТО.

Відносно вказаних подій народними депутатами України проводився брифінг на Парламентському телеканалі «Рада»:

ТОВ Кар’єр Новосілка є провідним платником податків у районі, фактично містоутворюючим підприємством, та займається господарською діяльністю на території Підволочиського району з 1970-х років. Підприємство здійснює свою господаську діяльність відповідно до всіх вимог законодавства та екологічних стандартів. Щомісяця підприємство сплачує обов’язкові платежі, які йдуть до державного та місцевого бюджетів, на суму близько 700 тис. грн., а також добровільно сплачувало кошти по соціальній угоді на користь громади у сумі близько 100 тис. грн. на місяць.

Однак, з метою блокування роботи підприємства та подальшого отримання неправомірної вигоди за безперешкодну роботу підприємства де-факто у злочинну змову між собою увійшли депутат Тернопільської обласної ради Васько П.З., міський голова Скалату Савончак П.В. та працівник Підволочиського районного військомату Хрущ Н.Г.

Зокрема, Петро Васько є членом політичної партії Громадська позиція Анатолія Гриценка, та систематично вчиняючи злочини заробляє на підприємствах, штучно створюючи їм проблеми з отриманням чи продовженням дозвільної документації. Савончак П.В. – є міським головою Скалату та підручним дерутата Васька. Відносно Савончака розслідується ряд кримінальних проваджень за фактами зловживання службовим становищем, в тому числі, з метою блокування роботи підприємства. Хрущ Н.Г., будучи службовою особою – працівником військомату, використовує статус учасника АТО та шляхом наклепу звинувачує підприємство у роботі на сепаратистів і Російську Федерацію, з метою перешкоджання господарській діяльності підприємства та подальшого отримання грошових коштів від підприємства.

Варто також виокремити бездіяльність керівництва Національної поліції, яка не реагує належним чином на факти блокування транспортних комунікацій, самоправства та бандитизму в Підволочиському районі.

Відчуваючи свою безкарність та абсолютну бездіяльність Національної поліції, депутат Тернопільської обласної ради Васько підбурює окремих активістів на вчинення хуліганських дій, таких як пиляння дерев та перекриття спиляними деревами транспортних комунікацій яким користується підприємство, розкидування металевих цвяхів на дорожнє покриття загального призначення, що унеможливлює проїзд вантажних автомобілів та створює аварійну ситуацію на дорозі для всіх учасників руху, а також незаконне встановлення шлагбаумів і дорожніх знаків на ділянках автомобільної дороги, якими користуються вантажні автомобілі підприємства.

Схожим чином за співучасті депутата Васька та його співучасника Хруща з метою отримання неправомірної вигоди блокувались транспортні комунікації та протидіяли законній господарській діяльності й інших кар’єрів, зокрема сусіднього кар’єру – Полупанівська філія ТОВ ВК «Гірничодобувна промисловість», на якому Хрущ Н.Г. раніше працював головним енергетиком. В результаті цих нахабних незаконних дій, роботи на підприємстві та сусідньму Полупанівському кар’єрі були повністю зупинені на декілька тижнів. Методом вчинення злочинних дій вказані вище особи також намагались зупинити роботу ще одного кар’єру в Тернопільській області – ПАТ «Коржівський СГДК», де отримали відсіч від працівників кар’єру.

Також, Васько та Хрущ шляхом завідомо недостовірного наклепу публічно звинувачують підприємство яке зареєстроване у м. Дніпро, виробничі потужності якого розташовані на Тернопільщині, та платить податки до бюджету України в роботі на Л/ДНР та Російську Федерацію.

Варто зазначити, що всеукраїнське громадське об’єднання ветеранів, учасників та волонтерів антитерористичної операції на сході України вважає зазначені дії Хруща Н.Г., як особи яка має статус учасника АТО, неприпустимими, аморальними, та кримінально карними і просить Хруща Н.Г. не пов’язувати свою громадську діяльність по блокуванню роботи підприємства, введення в оману громадян з метою особистого збагачення до українського військового добровольчого руху! Також, представники всеукраїнського громадського об’єднання ветеранів, учасників та волонтерів антитерористичної операції на сході України в квітні цього року звернулись до керівництва Тернопільської обласної ради та облдержадміністрації, а також правоохоронних органів з проханням дати належну оцінку діям Хруща Н.Г. та притягнути до кримінальної відповідальності осіб, що вчиняють кримінальні правопорушення, які полягають у бандитизмі та хуліганстві, блокуванні транспортних комунікацій та перешкоджанні законній господарській діяльності. Підприємство, в свою чергу, було вимушене звернутися до суду з позовною заявою про захист честі, гідності трудового колективу, ділової репутації підприємства.

На цьому брудні методи роботи рейдерів-блокувальників не закінчилися та знайшли своє продовження у погрозах фізичною розправою збоку депутата Васька представникам трудового колективу підприємства та ветеранам АТО.

Водночас, вимагаючи грошові кошти від підприємства нібито на потреби громади та наповнення місцевого бюджету депутат від партії Гриценка Васько П.З. має в селі Остап’є свічковий завод, який використовує у виробництві контрабандно ввезений з Польщі парафін і крадену за змовою з начальником Підволочиського РЕМ електроенергію. Як нам стало відомо, на вказаному заводі офіційно працевлаштовані лише 2 людини, а всі інші працюють без офіційного працевлаштування всупереч трудовому законодавству. Також, Васько володіє в Скалаті і Підволочиську продуктовими магазинами, які незаконно торгують горілкою, діяльність яких буде розгорнуто висвітлено у наступних матеріалах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *