Browse By

Донька загиблого героя АТО отримала землю в Пущі-Водиці попри атаки рейдерів

Оболонський районний суд Києва визнав незаконним свідоцтво права власності на будинок, який два брати збудували на землі , призначеній для доньки загиблого полковника Нацгвардії.

Два брати, Сергій Бринзак і Сергій Слєпак, незаконно збудували собі будинок в Пущі Водиці, що під Києвом, на території ділянки, яку бабуся Раїса Сидоренко купила для онуки Олени Бойко.

Батько Олени, Юрій Бойко (позивний НЕМО) загинув у серпні 2014 року під Іловайськом, тому бабуся вклала всі накопичені за життя кошти, щоб забезпечити напівсироту – онуку майбутнім.

Більше того – в ухвалі є пункт про знесення будинку, а це підтверджує факт його незаконної побудови.

1

Проте, ні Сергій Слєпак, ні Сергій Бринзак на судове засідання не з’явилися.

Щоб довести своє право на законно куплену ділянку землі, в Раїси Сидоренко пішло цілих два роки.

За цей час брати так заплуталися в своїх показах, що одночасно визнали право власності на будинок.

“За час судових засідань можна було викликати декілька десятків свідків, однак цього не було зроблено. Чому воно не було так зроблено: тому, що ні Бринзак, ні Слєпак не з’являлися на судове засідання. Їх представники приходили до суду, але не могли пояснити нічого по матеріалах справи, вони плутали, коли які були рішення”, – пояснила адвокат Дар’я Козій.

1

Також адвокат зазначила, що будинок експлуатується незаконно: “Навіть якщо подивитися на цей будинок –це є досить непридатна для життя споруда, до якої підведено газ.

Тобто, в матеріалах даної справи немає жодної інформації про те, що будинок був введений в експлуатацію. Без введення в експлуатацію неможливо було підводити газ. Це наразі аварійно-небезпечна будівля і для сусідів”.

Сама ж бабуся Раїса Сидоренко каже, що земля у Пущі Водиці, де знаходиться ділянка, завжди була ласим шматком для рейдерів, але вона готова доводити свою правоту в судах за своє законне майно.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що волонтер збирає кошти на тактичне спорядження для розвідників морської піхоти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *