Browse By

Допомога учасникам бойових дій, які втратили працездатність, складає 268 грн

Учасникам бойових дій, які втратили працездатність «підвищили» допомогу аж на 25 % від прожиткового мінімуму. Станом на грудень 2015 вона складає 268,50 грн.

Таку відповідь надав Пенсійний фонд України на запит «Доступу до правди».

Пенсійний фонд також навів формулу розрахунку: 1074,00 грн. х 25%, де 1074,00 грн. — прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 01.09.2015.

Згідно зі статтею 12 Закону України “Про статус учасникам бойових дій пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються в розмірі 25 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Станом на грудень 2015 року розмір такого підвищення складає 268,50 грн” — йдеться у повідомленні.

Проте, скільки людей отримують таку доплату, ПФУ не знає:

“Надати інформацію щодо кількості осіб з числа учасників антитерористичної операції, яким до пенсії встановлено підвищення як учасникам бойових дій, немає можливості, оскільки інформація щодо зазначеної категорії осіб органами Пенсійного фонду України не передбачена статистичною звітністю”, — ідеться у відповіді на інформаційний запит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *