Browse By

ФСБ пред’явила заступнику голови Меджлісу Умерову обвинувачення у екстремізмі

Федеральна служба безпеки Росії пред’явила заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову обвинувачення у екстремізмі. Про це повідомив Громадському сам Умеров.

«Пред’явили обвинувачення. Тепер я поміняв статус, тепер я не підозрюваний, а обвинувачуваний. А формулювання адвокат скаже чи прочитає» – прокоментував сьогоднішній допит Умеров, – пише Hromadske.

У документі йдеться про те, що перебуваючи у Києві, в ефірі кримськотатарського телеканалу АТР, Ільмі Умеров зробив низку заяв. В анексованому Криму силовики вважають  ці заяви «публічними закликами до скоєння дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності РФ, скоєні із застосуванням інформаційно-телекомунікаційних систем».

Зокрема, серед фраз, на які звернуло увагу слідство є такі: «…я повторюю, треба примусити Росію вийти із Криму та Донбасу», «якщо б повернули кордони України назад, на колишнє місце».

В свою чергу, Умеров відмовився надавати слідчому будь-які пояснення під час допиту.

«Копію постанови отримали, далі вже будемо по ситуації вирішувати, як діяти далі», – пояснив адвокат Еміль Курбедінов, який представляє інтереси Умерова.

Нагадаємо, 12 травня у будинку заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова провели обшук, тоді ж слідчий кримського управління ФСБ вручив йому підписку про невиїзд.

Читай першим найактуальніші новини та блоги.

Долучайся до THE FORMAT в Facebook, Twitter, VK та YouTube

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *