Browse By

Георгіївські стрічки й червоні прапори будемо зривати, – Коханівський про марш 9-го травня

Члени Добровольчого руху Організації українських націоналістів мають намір не допустити проведення у Києві маршу “Безсмертного полку” з нагоди 9 травня.

Як запевняє лідер руху Микола Коханівський, цією акцією диригують у Москві.

“Організували так званий марш у Росії. Там ця ідея виникла ще у 2014 році, щоб об’єднати усі колишні республіки Радянського Союзу довкола пам’ятного символу “Великої вітчизняної війни”.

Швидше за все, там не буде жодного справжнього ветерана – тільки чекісти”, – сказав провідник націоналістичного руху кореспонденту ІНФОРМАТОРа.

За словами Коханівського, Добровольчий рух має намір перешкоджати проведенню маршу.

“Якщо у них буде імперська символіка, георгіївські стрічки, червоні прапори – будемо це все зривати і знищувати. Будемо боротися, як зможемо, з ворогами української державності.

Я точно знаю, що з регіонів звозять пенсіонерів – уже стареньких, але точно не ветеранів, 1940-42 року народження. На багатьох з них начеплять брязкальця-ордени, також можуть прийти дрібні чиновники і деякі олігархи”, – припускає діяч.

Микола Коханівський додав, що не може надати точний план дій організації, адже кількість правоохоронців та учасників маршу “Безсмертного полку” ще не відома, але наголосив, що ОУН діятиме ситуативно і зробить все можливе для запобігання проросійському маршу.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР писав про те, що українські націоналісти планують зірвати марш на честь “Дня Перемоги” 9 травня в Києві.

Цього року організатори акції “Безсмертний полк” в Україні вирішили провести ходу, використовуючи для неї інші назви, – повідомила директор Інституту правової політики і соціального захисту, який займається організацією акції, Олена Бережна.

У Києві пройде акція під назвою “Ніхто не забутий, ніщо не забуте”. У Дніпрі та Кривому Розі захід буде називатися “Марш Перемоги”. Заплановані акції також в Мелітополі, Харкові, Кропивницькому та низці інших міст.

У Києві, згідно з очікуваннями організаторів, в ході готові взяти участь кілька тисяч людей. Як йдеться в анонсі, вони з оркестром, під пісні військових років пройдуть з портретами своїх родичів від станції метро “Арсенальна” в центрі Києва до Парку Вічної слави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *