Browse By

ГО «ЕкоЗахист» вимагає очистити територію заводу «Радикал» від ртутного зараження

ГО «ЕкоЗахист» вимагає очистити територію заводу «Радикал» від ртутного зараження.

27 листопада громадська організація «ЕкоЗахист» на своїй сторінці Facebook висловила вимоги до київської влади відносно очищення території заводу «Радикал» від ртутного зараження.

«Наразі в Києві нараховується не менше 10 екологічно небезпечних об’єктів. Одним з таких є завод «Радикал». На ньому відбулося три аварії, що призвели до розливу ртуті. 400 тисяч тонн небезпечної речовини потрапили в грунт та повітря. На території підприємства концентрація ртуті в повітрі перевищує в 30 разів допустиму норму, в грунті – в 14,5 раз. При температурі +15 градусів ртуть випаровується і отруйні випаровування направляються до житлових масивів Дарницького району та шкодять здоров’ю мешканців», – повідомила організація на своїй сторінці Facebook.

«ЕкоЗахист» вимагає у київської міської влади здійснити виміри ртутного зараження грунту та повітря на території заводу «Радикал», здійснити демеркуризацію підприємства, побудувати та реставрувати паркан навколо комбінату та забезпечити його охорону поліцією.

Громадська організація буде стежити за розвитком подій довкола заводу «Радикал» та повідомляти про це журналістам ІНФОРМАТОРа.

Нагдаємо, що журналісти ІНФОРМАТОРа відвідали територію підприємства, щоб з’ясувати, в якому стані знаходиться «Радикал» сьогодні, хто орендує його приміщення і чому досі не відбулася його повне очищення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *