Browse By

ГПУ перевірить причетність екс-регіонала Скорика до рейдерства в столиці

Генеральна прокуратура України перевірить причетність народного депутата від фракції «Опозиційний блок» Миколи Скорика до підготовки рейдерського захоплення Святошинських озер та прилеглих до них земельних ділянок.

Про це співробітники ГПУ повідомили ініціативній групі активістів, організованої головою ГО «Біличанський рибалка» Андрієм Махніцьким, яка зареєструвала у приймальні відомства звернення з проханням перевірити незаконну діяльність народного депутата.

«Ми, члени громадської організації «Біличанський рибалка» просимо Вас перевірити причетність народного депутата України від фракції «Опозиційний блок» Скорика Миколи Леонідовича до підготовки рейдерського захоплення каскаду Святошинських озер у місті Києві. Так як у засобах масової інформації оприлюднили журналістське розслідування, ми як члени ГО «Біличанський рибалка» вбачаємо у таких діях тиск від імені народного депутата», – йдеться у зверненні активістів до Генпрокуратури.

Також у зверненні представники громадської організації попросили ГПУ не допустити кровопролиття в столиці, у зв’язку із загостренням ситуації, пов’язаної з намаганнями людей депутата незаконно заволодіти водоймами та земельними ділянками.

Виконуючий обов’язки начальника відділу прийому громадян ГПУ, прокурор Федченко Оксана Володимирівна повідомила ініціативній групі, що правоохоронці перевірять наведену в зверненні інформацію, та в разі наявності підстав порушать кримінальне провадження.

У Генпрокуратурі пообіцяли через 3-4 дні надати відповідь щодо результатів перевірки.

Раніше ІНОФМАТОР опублікував листування помічника Скорика Сергія Водолазького з консультантом зі злиття ринків, у якому вони обговорюють можливість захоплення Святошинських озер та оточуючих їх земельних ділянок.

У переписці стверджується, що «команда Скорика» підкупила директора Інституту рибного господарства НААНУ Ігоря Грициняка, який погодився не перешкоджати їм у заволодінні державною власністю. Також згадується, що сам Грициняк займається нелегальним продажем ікри та розведенням дорогих видів риби на продаж.

У листуванні співрозмовник Водолазького повідомляє йому, що перепоною є Громадська організація «Біличанський рибалка», яка вже декілька років підтримує чистоту водойм, забезпечує їх зариблення, облаштування навколишньої території та охорону озер від браконьєрів.

Натомість помічник Скорика каже, що стосовно громадської організації турбуватися не варто, оскільки він готовий залучити своїх «ребят» до силового захоплення озер. Як приклад їх успішної «роботи» він називає нещодавне захоплення офісних приміщень у ТРЦ «Gulliver», що у центрі столиці.

Нагадаємо, раніше народний депутат Микола Скорик повідомляв, що готовий взяти на поруки мера Одеса Геннадія Труханова.

Відео – Максим Лиманський

Фото – Роман Пєтушков

Для ІНФОРМАТОРа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *