Browse By

ГПУ розглядає заяву на президента WWFC Теслю через викрадення та побиття екс-нардепа Шепелєва

Представники руху “Традиція і порядок” разом з небайдужими подали до Генеральної прокуратури України звернення з вимогою перевірити причетність російських спортсменів з ліги змішаних єдиноборств WWFC до організації кримінального угрупування.

За словами учасників акції, відповідні дані вони отримали з відкритих джерел та засобів масової інформації.

“Представники “Традиції і порядку”, посилаючись на раніше оприлюднені журналістами факти, стверджують, що окрім змагань зі змішаних единоборств, спортсмени з Російської федерації, за сприяння Володимира Теслі, інтегруються у кримінальне середовище та діють в інтересах організованих злочинних угрупувань”, – йдеться в заяві організації.

“Володимира Теслю у ЗМІ пов’язують з роботою на російські спецслужби. Більш того, є дані, що він причетний до викрадення колишнього депутата Олександра Шепелєва”, – наголошують активісти.

Враховуючи це, представники руху подали до Генеральної прокуратури України звернення з проханням перевірити вищенаведену інформацію та у разі її підтвердження – діяти відповідно до норм чинного законодавства України.

Нагадаємо, що сам Олександр Шепелєв підтвердив, що його викрав криміналітет, який працює на українські спецслужби та ФСБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *