Browse By

Лідер “Білого Молоту” розповів подробиці свого викрадення

Особи, які викрали лідера громадської організації “Білий Молот” Владислава Гораніна, вимагали від нього не брати участі в організації громадських протестів у Києві та записати відеозвернення із закликом не влаштовувати акцій непокори 20 лютого.

Про це повідомив у коментарі кореспонденту ІНФОРМАТОРа Владислав Горанін.

“Учора я повертався з університету після здачі дипломної роботи, і на розі вулиць Васильківської і Стельмаха мене зупинили особи, які представилися співробітниками СБУ. Їх було троє: водій, другий сидів поруч із ним, і третій – поряд зі мною, він, власне, мене і душив.

Викрадачі вимагали, щоб я не виводив людей на Майдан, зробив на відео звернення, в якому закликав би людей не виходити з протестами на Майдан, і припинив свою громадську діяльність.

Ввесь час я перебував у машині, однак не можу назвати точну цифру: ситуація була стресова. Зараз ми разом зі співробітниками СБУ будемо вивчати дані із камер спостереження, щоб з’ясувати точний час викрадення і маршрут пересування. Також знімемо відбитки пальців з телефону, який викрадачі у мене відібрали. Вони витягли з мобільного сім-картку, а повернули його мені лише перед тим, як відпустили.

Ці особи погрожували фізичним знищенням мене та моєї сім’ї у разі невиконання їх вимог”, – розповів громадський діяч.

Нагадаємо, Владислава Гораніна знайшли сьогодні близько 14 години у центрі столиці.

20 лютого стало відомо про викрадення громадського діяча. Владислава Гораніна викрали невідомі в цивільному на перетині вулиць Васильківської та Стельмаха у Києві.

Автомобіль, на якому невідомі викрали лідера організації “Білий молот” Владислава Гораніна, мав фальшиві чи викрадені номери.

Анна Андрашко

для ІНФОРМАТОРа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *