Browse By

Мешканці Києва готуються до самосуду

У Голосіївському районі Києва місцеві мешканці готуються до самосуду.

В одному з приватних будинків живе людина, яка позбавила центрального водопостачання майже 3 тисячі осель.

Власник цієї нерухомості збудував цегляний паркан прямо над місцем проведення магістральної труби, на якій вчора сталася аварія.

16904642_1242154595852770_6561697471367248907_oУ коментарі для ІНФОРМАТОРа, журналіст Віктор Уколов, який став свідком цих подій повідомив, що така ситуація не є одиничною і подібні проблеми у Києві зустрічаються доволі часто.

“За адресою Квітки-Основ’яненка, 31 при будівництві допустили помилку: паркан був винесений занадто близько до вулиці і розташували його прямо над магістральним прогіном водогону.

Тепер тут трапилася аварія, а отже для того, щоб її ліквідувати, потрібно зносити цегляний паркан. Звісно, що господар не дає на це згоди.

Постраждав увесь район: люди другий день без водопостачання.

Очевидно, що відповідні служби давали дозвіл на будівництво.

У Києві існує така практика узаконення будівництва: спочатку будують, а вже потім узаконюють. Це сталося через те, що зведення приватних будинків і багатоквартирних проходить по одній процедурі (принаймні, так було раніше).

Дозвіл на будівництво треба було отримати від Київської міської ради, але люди ігнорували цю вимогу, займалися “самобудом”, після чого подавали в суд, щоб це все узаконити.

Як результат, щодня зустрічаємося з такими проблемами”, – зазначив Віктор Уколов.

Журналіст також повідомив, що на місце інцинденту прибула поліція, працював водоканал, були представники районної адміністрації, але ситуація все одно залишається напруженою: увечері мешканці готуються вчинити перший київський самосуд.

Нагадаємо, нещодавно пасажири столичного метрополітену самостійно затримали грабіжника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *