Browse By

Мосійчук показав картину, яку ГПУ оцінила у 121 тисячу гривень

Під час засідання Регламентного комітету Верховної Ради щодо подання про зняття недоторканості з Андрія Лозового його колега Ігор Мосійчук представив картину Марка Греся, яку ГПУ оцінила у 121 тисячу гривень.

Політик пояснив, що жодна картина художника не була продана, а зазначена у декларації робота – це подарунок.

“Жодна картина ніколи не була продана. Одну картину Марк Гресь подарував Лозовому, другу – мені. Він задекларував, а я – ні. Когось із нас треба посадити!”, – наголосив Ігор Мосійчук.

“ДФС та ГПУ високо оцінили картину Марка Греся, подаровану ним Андрію Лозовому. Без сумніву – Марк талановитий, але малює в своє задоволення, роботи не продає і з цього не заробляє, та й дарував їх лише двічі – мені і Андрію. Гресь – відомий режисер і медійник. Звісно те, що його картина фігурує в матеріалах подання на зняття депутатської недоторканості з Лозового – це свого роду визнання. Але аж ніяк не юридичний аргумент”, –  написав Ігор Мосійчук на своїй сторінці у Facebook.

Картина Марка Греся, подарована Андрію Лозовому

“Ура!!! У самодіяльного художника Марка Греся з’явився оцінювач – самодіяльний генеральний прокурор Луценко. Подарована мною Андрію Лозовому картина була оцінена прокуратурою в 121 000 гривен. Якого хріна 121 000, а не 500 гривень або 25 мільйонів? А тому що мінімальна сума оцінки декларованого предмета – саме 121 000 гривен. (4800 $). Цікава деталь – в декларацію самого Юрія Віталійовича була внесена, наприклад, сумка Шанель.

Стало бути генеральний прокурор, який все життя (за словами Лозового) або займається політикою, або сидить у в’язниці, носить сумочки за п’ять штук баксів. (Чесно кажучи навіть прогугліл, сумочка Шанель може коштувати 4800 тільки в ексклюзивному варіанті). А ось колекція холодної та вогнепальної зброї Юрієм Віталійовичем задекларована була.

За його власними словами під час засідання регламентного комітету, ця колекція не підпадає під декларування, так як дешевше 121000 гривень. (А ось це зовсім смішно, що ж він колекціонує, кухонні ножі і пістолети-запальнички)? Загалом, величезне спасибі Юрію Віталійовичу, хто ще допоможе неоцінений художнику?“, – написав автор Марк Гресь на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, сьогодні Регламентний комітет Верховної Ради розглядає клопотання генерального прокурора Луценка на зняття недоторканності з народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Андрія Лозового.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *