Browse By

Націоналісти вимагають закриття російських банків

Сьогодні, 23 червня, члени добровольчого руху Організації українських націоналістів провели акцію проти присутності російських банків в Україні.

Хода пройшла від головного офісу Антимонопольного бюро України до відділення “Альфа-Банку” на Повітрофлотському проспекті.

Командир батальйону ОУН Микола Коханівський зачитав представникам російської фінустанови ультимативну вимогу згорнути діяльність на українському ринку та передав ультиматум керівництву “Альфа-банку”.

“‘Альфа-Банк’ є російською структурою, що керується безпосередньо поплічниками Путіна з Кремля. Таким чином, його діяльність на ринку фінансових послух України загрожує економіці держави і суперечить інтересам української нації”, – заявив командир батальйону.

В ультиматумі провідник ОУН пообіцяв докласти максимум зусиль для припинення роботи “Альфа-Банку” в Україні та справедливого покарання для зрадників батьківщини.

Власникам російського банку на закриття свого бізнесу дали термін до першого серпня. Микола Коханівський назвав співробітництво із представниками російського бізнесу тотожним до колабораціонізму.

Як відомо, у листопаді 2015 року батальйон ОУН штурмував офіс Ахметова. Усю дорогу ходу протестувальників супроводжувала поліція та “служба безпеки”.  Організація систематично вимагає зникнення російського бізнесу з території України.

Фото, відео – Олександр Довгий

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>