Browse By

Новий очільник ОП Єрмак призначив свого “смотрящєго” за цінами на хліб, – журналіст

“Перший корупціонер від Єрмака!”

Журналіст Олег Виговський розповів про скандальне призначення Андрія Єрмака:

“Про призначення Андрія Єрмака головою ОП подейкували вже давно.

Сам Єрмак до офіційної заяви Зеленського часу не гаяв. Наприклад, на цих вихідних він вирішив питання з призначенням своєї людини (читай – “смотрящєго”) керівником ДАК “Хліб України”.

Олександр Гапон – це не тільки талановитий менеджер, але й знаний у вузьких колах корупціонер. Людина з необхідними навичками, яка вміло конструює на державних підприємствах схеми з фірмами-прокладками та “відкатами”.

А головне, що мені повідомило моє надійне джерело зі старого складу ОП, – це те, що Гапон давно співпрацює з Андрієм Єрмаком”, – повідомив на своїй сторінці в Facebook Олег Виговський.

ДАК “Хліб України” утворено в 1996 році рішенням Уряду з метою забезпечення інтересів держави в процесі приватизації галузі хлібопродуктів.

Нині до складу компанії входить 120 підприємств в статусі дочірніх у тому числі 88 – виробничого призначення, які представляють всі області України.

Основними напрямками діяльності компанії є надання послуг по прийманню, доробці і зберіганню зернових та олійних культур; закупки зерна у сільгосптоваровиробників та населення; здійснення державних заставних закупок зерна; виробництво борошна, крупів та комбікормів; організація на орендованих землях власного виробництва сільськогосподарської продукції, насамперед зернових; участь в експорті зерна.

ДАК “Хліб України” відіграє провідну роль в Національній асоціації “Укрзернопродукт”, яка координує взаємодію суб’єктів вітчизняної галузі хлібопродуктів, незалежно від форм власності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *