Browse By

Охорона скандального екс-нардепа розбила голову хлопця за металобрухт

Голова КБОЗ Олександр Уколов повідомив, що під Одесою п’яні охоронці колишнього депутата Олександра Дубового побили юнаків на території цегельного заводу.

“Минулого тижня під Одесою в селі Кам’янка двоє п’яних розбили юнаку голову. Олексію Журжі довелося звертатися до лікарів. В нього діагностували струс мозку. Хлопець разом з другом збирали металобрухт на території цегляного заводу. Охорона (двоє на підпитку і без форми чи відповідних документів) схопила юнаків та почала бити. Олексій отримав кийком по голові і на кілька хвилин втратив свідомість. Охоронці побачили кров на голові, але не викликали швидку, а самі втекли з місця злочину”, – пише на своїй сторінці Уколов.

Скрін-шот з відео ютуб-каналу видання “Наша ВЕРСІЯ”

Автор додав фото розбитої голови хлопця  і зазначив, що місцеві бояться надавати свідчення та звертатися до відповідних органів: “Друг Олексія сам покликав дорослих і лише за три години хлопець потрапив до лікарні. Поліція взагалі не приїхала на виклик, а місцеві бояться писати заяви чи надавати свідчення. Цегельний завод належить місцевому князьку Олександру Дубовому”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *