Browse By

Помічницю Луценка впіймали на поширенні брудних матеріалів у ЗМІ

Речник Генеральної Прокуратури України Лариса Сарган стала фігуранткою ряду медійних скандалів у 2013-2014 роках та продовжила застосовувати спекулятивні методи PR на новій посаді. 

Зокрема, діячка поширювала замовні матеріали про приватне життя лідера партії “Удар”, допомагала у “відмиванні” бюджетних грошей та виступала із необ’єктивними заявами про очільника Радикальної Партії Ляшка.

На початку Революції Гідності теперішній прес-секретар Юрія Луценка опинилась у центрі першого гучного скандалу: вона розсилала по ЗМІ замовні матеріали із компроматом на Віталія Кличка.

У листопаді 2013 року хакери зламали пошту та сторінки у соціальних мережах головних речників парламентської опозиції: Марини Сороки, яка працювала у Юлії Тимошенко, та Лариси Сарган, яка працювала у Юрія Луценка. У викладеному листуванні з січня по листопад 2013 року виявили багато інформації про роботу команди Луценка, яка намагалася очолити тодішню опозицію.

Сарган компромат

Зокрема, листування показало, як Лариса Сарган від імені шефа розповсюджувала через ЗМІ фотографії Віталія Кличка із коханками у різних куточках світу. Через це голова партії “Удар” навіть погрожував кулаками вирішити стосунки з Юрієм Луценком. Однак, скандал швидко забувся через розгортання Революції у країні.

Сарган про Кличко

У навколополітичне середовище Лариса Миколаївна потрапила як помічник народних депутатів 6 скликання. Вона стала помічником народного депутата Юрія Гримчака (“Наша Україна”), згодом перейшла до Івана Сподаренка (“Наша Україна”). У сьомому скликанні Лариса Сарган була помічником Ірини Луценко (партія “Батьківщина”).

У березні 2013 року Лариса Сарган опинилась у центрі нового “депутатського” скандалу. Громадська мережа “Опора” оприлюднила скандальну інформацію, пов’язану із вартістю утримання помічників народних обранців. Вісім народних депутатів із Рівненщини щороку освоювали два мільйони гривень на утримання своїх помічників. Серед них була і Лариса Сарган як помічник Ірини Луценко.

Останнім скандалом у біографії Сарган став її коментар щодо спроби обшуку у Олега Ляшка. Після помилкового візиту слідчих Генеральної Прокуратури до помешкання лідера фракції Радикальної Партії прес-секретар Юрія Луценка відмовилися надати публічні вибачення політику. На своїй сторінці у Facebook Лариса Сарган також оприлюднила спекулятивний пост із претензіями до парламентаря.

Як відомо, після того, як Юрій Луценко став народним депутатом восени 2014 року, Лариса Сарган обійняла посади його помічника і прес-секретаря фракції Блоку Порошенка. Призначення ж його Генеральним прокурором дало Ларисі Сарган і офіційну посаду – інспектора Департаменту забезпечення діяльності керівництва Генеральної Прокуратури України.

Сергій Вакула для ІНФОРМАТОРа

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>