Browse By

Порошенко зустрівся з “порохоботами” у светрі за 19 тисяч

ЗМІ з’ясували вартість светру, в якому президент Петро Порошенко провів зустріч з блогерами.

Як відомо, 9 березня президента провів кількагодинну зустріч з так званими “поророхоботами” – авторами пропрезидентського полку і активними користувачами соціальних мереж.

Про це стало відомо з поста одного з найбільш затятих шанувальників президента – Мирослава Олешко. Він виклав спільне Селфі з Петром Олексійовичем. Пізніше факт зустрічі підтвердили й інші її учасники.

На популярному фото, зробленому Олешком, журналістам вдалося розгледіти, що носить президент Порошенко у повсякденному житті. І виявилося, що це речі зовсім не вітчизняного виробника.

На зустріч зі своїми шанувальниками Порошенко з’явився в светрі від французького будинку мод Louis Vuitton. Журналісти впізнали джепер за характерною “шашечці” бренду і знайшли його на офіційному сайті.

Виявилося, що коштує в’язана річ $735 або 19 250 гривень за курсом НБУ на 12 травня.

Правда на сайті Louis Vuitton залишилися тільки два забарвлення: чорна і синя. Саме такий же светр, як у Порошенка – кольору графіт (graphite) можна знайти вже на онлайн-барахолках.

Наприклад джемпер, який надягали один раз і він з маленьким цяткою, але такого ж забарвлення, як вибрав Петро Олексійович – коштує $ 495 або майже 13 000 грн.

Це 100% бавовна, але бувають і варіанти з домішкою вовни.

Легендарний пуловер з круглим вирізом. Фото: amazon.com

Нагадаємо, нещодавно публікувалося відео з Куршевелю, де радник Порошенка розпивав шампанське за 1200 євро під гімн України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *