Browse By

Рабство ХХI століття – строкова служба, – блогер

Рабство ХХI століття. У центрі Європи, в країні яка прагне змін і реформ, яка хоче бути частиною Європи та цивілізованого світу.

Зветься це рабство – строкова служба.

Сьогодні у Києві юнак викинувся з вікна військомату, і мало не помер. Працівники військкоматів Києва (а напевно і інших міст), намагаючись закрити план набору (!!!), викрадають, фізично і морально погрожують, залякують кримінальною відповідальністю десятки юнаків, і силоміць, з порушенням законодавства, без належного медичного огляду, відправляють людей на строкову службу.

Я 2-й рік поспіль стикаюся з роботою військкоматів Києва, і знаю якими способами там працюють. Чи відкрили кримінальну справу по “доведенню до самогубства” щодо керівництва цього збориська тилових пацюків?

Рабство – це коли юнаків забирають на рік-півтора у тилові частини, де вони перетворюються на безправну безшкоштовну робочу силу – стрижуть траву, бетонують доріжки, замітають, ріжуть дерева, клеять бірки і займаються стройовою. Строковик отримує зарплату від 150 до 250 гривень. Уявляєте ситуація, коли 26-ти річного батька який годує родину і новонароджену дитину забирають на рік, а він не те що родину не здатен утримати, він себе не може забезпечити!!! Жодної якісної бойової підготовки також не має, адже для чого готувати тих, хто не поїде в АТО і може просто рік прослужити двірником?

Військомат для мене – це найгниліше місце нашої армії. Сотні підполковників та полканів які по 10-20 років сидять на “гарячих” місцях, з’їздили раз у Краматорськ за УБДхой, а зараз закривають плани “щоб начальство не виї*ало”, у той час, як героїв з відірваними кінцівками, які за станом здоров’я не можуть служити у армії держава просто викидає на вулицю…

Про яку мотивацію для подальшого підписання контракту можна говорити, коли людей за людей не вважають? Хто буде йти служити в цю армію, коли як тільки ти переступаєш поріг військкомату, тебе обманюють, залякують та тиснуть. Про який морально-психологічний стан може йти мова? Патріотизм? Бажання служити??? ЗАБУДЬТЕ.

P.S. Якщо що, цей пост написав військовослужбовець Збройних сил.

Тарас Чмут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *