Browse By

Рівненський рейдер повертає незаконно набуте майно за підтримки Верховного Суду

Підприємець із Рівного Андрій Федонюк за сприяння керівництва Верховного Суду України намагається скасувати рішення нижчих судових інстанцій про повернення незаконно набутого майна.

Бізнесмен подав низку апеляцій на висунуті щодо нього ухвали, більше того – постраждалі сторони заявили про подання фіктивних апеляцій на відкликання рішень міського суду від їх імені.

Справа дійшла до Верховного суду: саме у цій інстанції почали висувати рішення на користь Федорчука та вимагати із судів міського рівня справ проти рейдера. Таким чином Верховний суд саботує належний розгляд справ у першій (міський суд, – ред.) та апеляційній інстанціях.

Примітно, що аналогічну схему саботажу виконання судових рішень, як з’ясував ІНФОРМАТОР, застосовують у кількох паралельних провадженнях, де фігурує Андрій Федорчук.

За словами адвокатів постраждалих сторін, справу намагається взяти під контроль особисто голова Верховного Суду.

1

Як раніше повідомляв, 7 червня, Вищий суд ухвалив рішення стосовно проросійського журналіста Руслана Коцаби.

Після нетривалого засідання колегія суддів зачитала своє рішення, згідно з яким скасувала виправдувальний вирок звинуваченому у держзраді Коцабі. Суддівська колегія ВССУ постановила частково задовольнити клопотання прокурорів, скасувати виправдувальний вирок Коцабі і і призначити новий розгляд кримінального провадження в суді апеляційної інстанції. Ця постанова набирає чинності з моменту проголошення і оскарженню не підлягає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *