Browse By

Ройтбурд звинуватив прихильників Саакашвілі у антисемітизмі

Український художник Олександр Ройтбурд вказав на неприпустимість антисемітських висловлювань, якими часто оперують прихильники екс-президента Грузії.

Про це йдеться у дописі митця на його сторінці у Facebook.

За словами художника, один з ботів Міхеіла Саакашвілі напередодні роковин пам’яті жертв Голодомору оприлюднив фотографію, на якій була зображена меморіальна плита радянських часів з іменами “жертв куркульського повстання 1921 року”. Прихильники Саакашвілі сприйняли написані на пам’ятній табличці німецькі прізвища за єврейські та почали серію образливих та конспірологічних антисемітських висловлювань.

Олександр Ройтбурд повідомляє, що за декілька днів вищенаведена публікація набрала близько тисячі репостів і супроводжувалася “людожерливими” коментарями та схваленнями Холокосту. При цьому художник відзначає, що такі неприпустимі коментарі у користувачів соціальної мережі чергуються зі схваленням діяльності Саакашвілі.

Митець порадив екс-президенту Грузії не спиратися на такий електорат та не використовувати жорстокі та антигуманні політтехнологічні прийоми для просування власних ідеалів, якщо він дійсно виступає за європейські цінності.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що Георгій Шеварднадзе розповів нові подробиці діяльності Міхеіла Саакашвілі на посаді президента Грузії.

Також Олександр Ройтбурд заявляв, що рішення суду у “справі другого травня” є плювком в очі всім українцям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *