Browse By

Російська фірма-прокладка наживається на Одеському аеропорту, – депутат

Народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук звернувся до Голови СБУ Володимира Грицака, у справі незаконної реалізації авіаційного палива у Міжнародному аеропорті «Одеса».

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“За отриманою мною інформацією, посадові особи підрозділу ТОВ «Балтік Граунд Сервіс ЮА», ТОВ «МАО», КП «МАО» та ТОВ «Лукойл Авіейшен Україна» (50% акцій якої належить австрійській компанії «АМІК») запровадили незаконну схему збагачення на пальному для літаків, де кожен учасник виконує свій сегмент роботи.

Під час заправки повітряних суден, співробітники ТОВ «Балтік Граунд Сервіс ЮА» та ТОВ «Лукойл Авіейшен Україна», систематично недоливають паливо, штучно утворюючи його значні надлишки.

Потім автомобілі, що належать ТОВ «ЛУК АВІА ОЙЛ», які отримують паливо на нафтобазі ТОВ «МАО», перевозять його на зберігання до резервуарів, під які використовують три, стаціонарно встановлені за авіаційним ангаром на площадці аеродрому, паливозаправники ПЗ-22, які належать КП «МАО»”, – розповів народний депутат.

Ігор Мосійчук зауважив, що за 2016 рік загальний недолив палива по цій схемі склав 14 856 кілограм, чим було завдано збитків на 310 тисяч гривень.

По факту незаконної наживи, ще в листопаді минулого року було відкрито відповідне кримінальне провадження. Минуло вже два місяці, проте результатів досі немає: жодних арештів, відсторонень з посад, судових засідань.

Така безкарність масштабної афери в одному з найбільших аеропортів країни викликає масу запитань.

Ходять чутки, що до однієї з задіяних у схемі компаній, а саме австрійської «АМІК», має безпосереднє відношення народний депутат Сергій Льовочкін.

Сам «АМІК» – це колишній російський «Лукойл», фіктивно перереєстрований в Австрії з метою ребрендингу для продовження безперешкодної діяльності на території України, адже громадські активісти та учасники АТО неодноразово блокували АЗС «Лукойл», протестуючи проти наживи ворога на українцях у час війни на Сході.

“Щоб перевірити цю інформацію я, як народний депутат України, звернувся до Голови СБУ Володимира Грицака.

Зокрема, цікавлюсь можливістю зв’язку вказаних компаній із підприємствами та установами, зареєстрованими та діючими на території Російської Федерації, а також можливою причетністю до них народного депутата України Сергія Льовочкіна, чи наближених до нього осіб, у тому числі громадян Австрії.

Результатами обов’язково поділюся з громадськістю”, – повідомив Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив про те, що питання блокади окупованого Донбасу має бути розглянуте на засіданні РНБО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *