Browse By

Скандальна блондинка із сумкою “дорожчою ніж райвідділок” виявилась родичкою прокурора ГПУ

Скандальна блондинка, яку затримали за паркування білого Range Rover на пішохідному переході на вул. Шовковичній у Києві – родичка прокурора Генеральної прокуратури України, наймовірніше, – дружина.

Як з’ясували журналісти, автомобіль із таким номером записаний на Валентину Кривулю, 1939 р. н, повідомляє Bihus.info.

Наголошується, що після затримання власниця авто у грубій формі відмовилась надавати поліцейським документи на авто й оплатити штраф, після чого правоохоронці забрали жінку у відділок. “Моя сумка коштує дорожче, ніж весь ваш відділок”, – заявляла жінка у наручниках й нецензурно лаяла поліцейських, – пише УНІАН.

Згодом, згідно з повідомленням, прес-секретар Київської міської ради Ірина Шкуро у ФБ назвала ім’я порушниці – на відео зафіксована адвокат Світлана Цибуліна.

Читайте також: Блондинкою, що билася з поліцією, виявилася скандальна забудовниця Світлана Цибуліна

Як зазначається, за однією адресою із Кривулею – на вулиці Миру, 7 – зареєстроване і авто Цибуліна Ігоря Володимировича. “Людина із таким П.І.Б. з 2008 року займала посаду старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів при здійсненні зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Генеральної прокуратури України”, – йдеться у повідомленні.

За даними журналіста, Світлана Цибуліна є співзасновницею ряду юридичних  компаній, одна з яких Адвокатське об’єднання “Юридична фірма “DE JURE”.  При реєстрації цієї фірми у 1999 році Цибуліна також вказала адресу реєстрація тезки прокурора ГПУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *