Browse By

Стала відома кількість постраждалих і затриманих під час сутичок у Києві

Сьогодні, 9 травня, у центрі столиці сталися сутички через проведення так званого маршу “Безсмертного полку”.

Зокрема, поліція штурмувала офіс Добровольчого руху ОУН, який виступив проти маршу, застосовуючи газ та побивши представників організації.

Як повідомили у коментарі кореспонденту ІНФОРМАТОРа медики Червоного Хреста, вони уже надали допомогу двом постраждалим. Зокрема, йдеться про представницю Добровольчого руху, яку збив мікроавтобус правоохоронців.

1

За даними поліції, усього під час сутичок затримали 24 осіб. Наразі частина затриманих перебуває у Печерському райвідділку за адресою Московська, 30.

1

Нагадаємо, об 11 ранку почався штурм штабу Добровольчого Руху ОУН на вулиці Мазепи 6-а у Києві. Невдовзі з’явилося відео блокування поліцією штабу Добровольчого Руху ОУН у Києві.

Також сьогодні, 9 травня, о 9 ранку у столиці розпочався так званий марш “Безсмертного полку”, присвячений Дню перемоги над нацизмом.

Правоохоронці встановили рамки металошукачів та оточили кордоном станцію метро Арсенальна. Пізніше на марші “Безсмертного полку” помітили учасників з радянською символікою.

На вулиці Грушевського у столиці представники Національної поліції та Національної гвардії України заблокували громадян, які принесли вітчизняну символіку на демонстрацію так званого “Безсмертного полку”.

Фото – Роман Пєтушков

для ІНФОРМАТОРа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *