Browse By

Силовики вилучили докази корупційної діяльності чиновників Одеської ОДА, – джерело

Вилучені документи свідчать про корупційні схеми чиновників Одеської ОДА.

У четвер, 26 травня,  в Одеській облдержадміністрації були проведені обшуки. Зокрема – радника Михеїла Саакашвілі, колишнього консула Грузії Теймураза Нішніадзе і очолюваному ним фонді “на благо Одеси”.

Про це ІНФОРМАТОРу  повідомили джерела у правоохоронних структурах, що під час обшуку було вилучено велику суму коштів, – близько мільйона доларів готівкою, документи, які підтверджують, що з рахунків благодійного фонду здійснювались перерахування на рахунки офшорних компаній за кордоном. Також вилучені документи, які свідчать, що з рахунків фонду здійснювалась оплата ефірів виступів Михеїла Саакашвілі та членів його команди на рейтингових програмах на каналі “Інтер”, “112”, “Шустер-Live”.

Серед документів фігурує Олександр Боровик, виконуючий обов’язки заступника голови Одеської ОДА та кандидат на посаду міського голови Одеси. Наразі є чутки, що він покинув територію України.

Також були виявлені документи, які підтверджують, що саме з рахунків цього фонду здійснювалося фінансування виборчих кампаній до місцевих рад та посаду міського голови Одеси та обласної ради, зокрема Марія Гайдар, яка балотувалася по Приморському району міста від БПП “Солідарність” у депутати обласної ради.

Серед вилучених паперів виявили перелік “жертводавців” з числа найвідоміших одеських контрабандистів, зокрема – Руслан Тарпан, відомий своїми гучними антиукраїнськими заявами – був місцевим депутатом від блоку Вітренко і як адепт “русского міра” та кримінальний авторитет “Ангел” (Олександр Ангерт), Володимир Галантерник і інші.

Окрім цього, у списку жертводавців є звичайні підприємці міста Одеси, які після перерахування коштів на рахунок фонду “На благо Одеси” отримували різні преференції в бізнесі на території Одещини.

ІНФОРМАТОР звернувся за коментарем до першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності – народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука:
“Я маю подібну, але офіційно непідтверджену інформацію зі своїх джерел у правоохоронних органах. У понеділок я відправлю відповідне депутатське звернення щоб отримати офіційні підтвердження цьому. Але якщо ця інформація офіційно підтвердиться, мене це зовсім не здивує, так як я не бачу жодної різниці між представниками “блоку панамських патріотів” у Верховній Раді, так і в Одеській адміністрації – всі вони пов’язані офшорами, контрабандою на митниці і суцільною корупцією. І найвищим цинізмом у цій історії я вважаю те, що люди, які найбільше кричать про боротьбу з корупцією – самі використовують корупційні схеми для фінансування власної політичної діяльності”, – підсумував Ігор Мосійчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *