Browse By

У Києві на річницю Революції Гідності плануються масові провокації

Річницю початку масових протестів на майдані Незалежності у 2013 році планують відзначити протестами у центрі Києва.

Про це повідомив активіст Сергій Мельниченко на своїй сторінці у Facebook.

“21 листопада о 17 годині на Майдані знову з’являться намети”, – написав Мельниченко.

За словами активіста, причиною початку протесної акції стала відсутність покарання винних у побитті студентів 29 листопада 2013 року та розстрілі протестувальників у лютому 2014 року.

“Я хочу почути безпосередньо з вуст того, хто повинен бути Гарантом моїх конституційних прав, про те, що обіцяне ним вже виконано, що винні в злочинах проти Майдану покарані. Я хочу це почути саме напередодні четвертої річниці розгону Євромайдану – ‪29 листопада‬. І я хочу почути це саме на тому місці, де нас жорстоко побили”, – додав Мельниченко.

Про можливі провокації попередив член одного з протестних рухів Станіслав Краснов.

“Якщо до 29 листопада президент не вийде, і не відзвітує, хто покараний за побиття і вбивства впродовж чотирьох років – активісти рушать розгоняти посадовців, як таких, що не виконали жодної своєї обіцянки”, – заявив Краснов.

Яким чином протестувальники будуть “розганяти” посадовців, невідомо.

”Якщо особисто президент не вийде до нас і не відзвітує по своїм обіцянкам, хай краще нас розгоняють… Бо інакше ми йдемо розгоняти їх” – цитує Краснов одного зі своїх знайомих.

Раніше повідомлялося, що серед мешканців столиці зростає невдоволення діями протестувальників поблизу Верховної Ради у центрі столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *