Browse By

У Києві оголосили конкурс на 60 маршрутів для приватних перевізників

Департамент транспортної інфраструктури оголошує конкурс для автомобільних перевізників, аби обрати транспорт, що курсуватиме за шляхом маршрутних таксі.

В умовах конкурсу сформовані вимоги до автопарку, який обслуговуватиме міські маршрути. Для маршрутів №500, 501 й 502 транспорт має бути облаштований не менш ніж трьома входами й виходами з режимом автоматичного відкривання дверей, мати двигуни, що відповідають нормам екологічної безпеки не нижче «ЄВРО-4», – пише Хмарочос.

Він має бути обладнаний GPS-навігаторами й автоматизованими системами безготівкової оплати за проїзд. Для водіїв буде обов’язкова однотипна форма одягу. На кожному з маршрутів має бути не менше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення людей з інвалідністю.

Для інших шляхів 57 маршрутних таксі серед яких №154, 186, 220, 231, 450 (повний список можна переглянути у вимоги наступні – має бути не менше 21 місця для сидіння, крім водія, мають бути обладнані не менше ніж дві двері для входу й виходу з автоматичною системою відкривання, обов’язковим також є GPS, форма одягу для водіїв і система безготівкової оплати. Проте, фактично на цих маршрутах продовжать їздити оновлені маршрутки, а не автобуси.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *