Browse By

У Києві тітушки напали на пасажирів автобусу, літній жінці викликали швидку

Поряд зі станцією метро “Чернігівська” тітушки напали на пасажирів автобусу.

Невідомі молодики, які представляються азовцями, блокують автобусну зупинку та нападають на пасажирів, літній жінці викликали швидку. На захист постраждалої стали інші пасажири та небайдужі громадяни.

Патрульна поліція, недивлячись на «вказівки зверху» щодо блокування роботи перевізника, в цій ситуації силою відтіснили тітушок від автобусу та забезпечили доступ пасажирів до транспорту. Водночас, МВС в цій ситуації бездіє, кримінальні провадження щодо блокування, хуліганських дій та побиття водія не розслідуються належним чином.

Злочинці не понесли відповідальності. Не встановлено навіть осіб, які завдавали удари, хоча перехожі впізнали тих самих «громадських активістів», які вже місяць тероризують людей на “Чернігівській”.

Молодики, які називають себе активістами пояснюють свої дії, як громадську діяльність з захисту пасажирів від недобросовісних перевізників.

Сам представник перевізника заявляє про побори збоку тітошук, які діють під прикриттям КП «Київтранспарксервіс» та МВС.

Один автобус сплачує тітушкам за “охорону” 50 гривень з рейсу. Водії масово скаржаться на рекет. Кожен водій мусить сплачувати вказаним особам до 15 тисяч на місяць, в той час як заробітня плата водія становить близько 7-9 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *