Browse By

У Києві занепадає унікальний спорткомплекс

Спорткомплекс «Восход», розташований у Дарницькому районі Києва, значно занепав за останні кілька років.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав помічник народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука Станіслав Коломієць.

“Спорткомплекс має багаторічну історію, висококваліфікований колектив тренерів, може похизуватись багатьма успішними вихованцями. Зокрема тут став на свій шлях в професійному спорті Максим Бурсак – боксер, чемпіон IBF Youth, WBO та WBA Continental в середній вазі.

Тепер же цей заклад занепадає. Для мене провели екскурсію та поділились основними проблемами: відсутність опалення, грибок на стінах, руйнування фасаду, басейну, стадіону… На фото ви можете побачити, яка панує розруха.

У більш-менш нормальному стані лише боксерський зал, де працює відомий тренер Ернст Виноградов, і то лише за рахунок благодійної допомоги його колишніх вихованців”,  – розповів Коломієць.

1

1

“Треба рятувати «Восход». Я не маю ілюзій, що зможу добитись державного фінансування, хоча спробую. Більше сподіваюсь на те, що вдасться знайти небайдужих спонсорів, готових підтримати вітчизняний спорт і зробити добре діло для молоді. Якщо можете запропонувати допомогу – долучайтесь”, – закликав помічник депутата.

Нагадаємо, раніше мешканці Корсунь-Шевченківського звернулися до народних депутатів із проханням повернути в місто державні структури. Місто може залишитися без основних елементів адміністрації та інфраструктури внаслідок загальнодержавної програми оптимізації державних структур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *