Browse By

У Лук’янівському СІЗО помер політв’язень. Адміністрація не допускає поліцію до тіла

Затриманий за боротьбу із наркоторгівлею, Колесникв помер сьогодні вночі через серцевий напад.

Про це пише видання ІНФОРМАТОР з посиланням на публікацію спільноти “Комітет визволення політв’язнів”.

“Сьогодні вночі нібито через серцевий напад у 28-й камері Лук’янівського СІЗО помер 26-річний політв’язень Макар Колесников.

Нагадую, на минулому судовому засіданні ми збунтувалися трохи, бо скільки можна вже переносити цю справу. Хлопці з Білого Молота, яких ми називаємо “Група Калугіна”, займалися тим, що виявляли наркопритони і сповіщали міліції, щоб ті їх закрили. В результаті самі потрапили за грати.

Опубликовано Ганной Лисицей 1 января 2016 г.

Судові засідання по даній справі постійно переносяться через відсутність як не судді то прокурора. Є інформація, що й наступне, призначене на день революційної звитяги, 19 січня – теж не відбудеться через відсутність когось з суддів. Хлопці сидять з травня 2014 року. Тепер їх троє” – написала спікер організації Тетяна Близнюк.

Учасники акції пам`яті намагалися пройти всередину, щоб з’ясувати причини смерті 26-річного юнака, однак адміністрація закладу викликала на них поліцію. Врешті-решт, після діалогу з протестувальниками поліцейські так само намагались пройти всередину СІЗО, але їх не допустили так само.

Вшанування Макар Колесников – політв’язня, який помер сьогодні в Лук’янівському СІЗО.

Опубликовано Alina Bodnar 1 января 2016 г.

Присутні на реквіємі переконані, що політв’язень помер не від серцевого нападу, як ідеться у основній версії.

Ситуацію коментує координатор Чорного Комітету Богдан Тицький:

– Адміністрація СІЗО не показує тіло, не дає жодних коментарів і не впускає громадян, журналістів, помічників депутатів, навіть поліцейських. Відповідно, вони щось приховують. Молодий 26-тирічний хлопець не міг просто раптово померти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *