Browse By

У центрі Черкас розігнали антирегіоналівський мітинг

Черкаський журналіст Борис Скуцький повідомив в соцмережах, що “хатинка”, яка у вівторок була встановлена “антирегіоналівськими” мітингарями біля будівлі обласної адміністрації – розбита вщент, а доля пікетувальників невідома.

12316301_1665175170429662_1009000303081820957_n

Нагадаємо, що вже більше ніж тиждень триває стаціонарний пікет проти Олександра Вельбівця, якого обрали головою обласної ради. Йому закидають те, що він як колишній функціонер Партії регіонів не має жодного морального права обійняти таку високу посаду після Революції Гідності.

Примітно, що у вівторок, коли фанерний будиночок для ночівлі пікетувальників тільки зводили, майор черкаської поліції пообіцяв його знести. Як виявилося, цей майор вже не вперше “душить” мирні протести в Черкасах, адже його обличчя дуже знайоме учасникам Революції Гідності. Тоді ще офіцер міліції, брав активну участь у блокуванні та залякуванні активістів, що в Черкасах боролися з режимом Януковича.

За нашою інсайдерською інформацією від працівників обласної адміністрації, новій демократичній владі дуже “муляв очі” цей пікет, і топ-чиновники області активно шукали варіанти його позбутися і  очевидно сьогодні, коли стемніло, рішення прийшло.

Ігор Сичов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *