Browse By

В Києві створили Російську Повстанську Армію (ФОТО, ВІДЕО)

29 грудня в Києві було оголошено про створення Російської Повстанської Армії (РПА).

Своєю метою новостворена РПА ставить повалення режиму Путіна, побудову російської національної держави, а також – свобода для інших національностей Російської Федерації.

«Імперська політика Росії лише шкодить самим росіянам. Росія встигла пересваритись з усіма сусідами заради реваншистсько-радянських замашок Путіна», – підкреслив політемігрант з РФ, відомий блогер Андрій Кузнєцов. «Що стосується територіальних претензій Москви до України, то, безумовно, і Крим і Донбас повинні лишитись в єдиній і неподільній Україні», – підкреслив він.

«Перемогти окупанта ми можемо не на Донбасі і не в Криму. Перемогти його ми можемо лише в самій Москві. Тож українці готові поділитись з росіянами досвідом як громадським так і військовим заради перемоги над Путіном. Ми вже проводимо тренування російських добровольців, які вже ближчим часом відправляються на Донбас, щоб зі зброєю в руках відстоювати єдність України і воювати проти путінського імперіалізму», – розповів координатор Чорного Комітету Богдан Тицький.

DSC_0120DSC_0122DSC_0130DSC_0133

На прес-конференції був також присутній російський доброволець, який був в масці на обличчі. Він це пояснив тим, що російські спецслужби жорстоко переслідують російських патріотів і тому він не хоче піддавати небезпеці своїх рідних.

«РПА буде діяти не лише на фронті. Вона також буде йти в російські маси щоб набирати нових добровольців і підкоряти уми росіян», – уточнив український правозахисник, адвокат Віктор Смалій.

Російська Повстанська Армія наголошує, що буде фінансуватись виключно на волонтерських засадах, вже ближчим часом будуть відкриті всі контакти, куди російські добровольці зможуть записатись і поїхати на війну проти імперської Росії.

 

One thought on “В Києві створили Російську Повстанську Армію (ФОТО, ВІДЕО)”

  1. Людмила says:

    Дай Бог!
    Но ето сколько ваты придется обработать,в России зомбированный народ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *