Browse By

За останні три роки Roshen виплатила Росії понад мільярд рублів податків, – ВВС

Липецька кондитерська фабрика української корпорації Roshen, яка належить президенту України Петру Порошенку справно виплачує податки до російського бюджету.

Про це розповів генеральний директор фабрики Олег Казаков, передає depo.ua з посиланням на ВВС.

За його словами, за останні три роки фабрика перерахувала у російський бюджет трохи більше мільярда рублів (близько 330 млн гривень).

“Відправляє вона (фабрика, – ред.) кошти і до Києва — у вигляді дивідендів, але тут все трохи складніше. До якогось часу дивідендів фабрика не виплачувала: усе зароблене тут вкладалося в розвиток місцевого виробництва. Але після того, як у фабрики почалися проблеми і її активи почали арештовувати, власники заморозили всі інвестиції в Липецьк і перерахували кошти, за які планували купити нові виробничі лінії і побудувати ще одну фабрику у передмісті, до Києва”, – розповів Казаков.

Про яку суму йдеться, дізнатися не вдалося: у прес-службі Roshen у Києві заявили, що ці дані належать до комерційної таємниці, та відмовилися повідомити, бодай більшою чи меншою є ця сума від обсягу сплачених у Росії податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *