Browse By

«Жінка» в Трансформері: У Києві проходить виставка сучасної скульптури

У київському культурно-медійному просторі “Трансформер” проходить виставка українських скульпторів під назвою “Жінка”.

Експозиція присвячена красі жіночого тіла та ролі жінки в українському суспільстві. 

“Жінка в українському суспільстві має тисячу облич, і іноді чоловіки цього не помічають. Тому ми і бажаємо представити красу жіночого тіла, зображену в художніх образах. Більш того, ми хочемо розповісти про роль жінки в українському суспільстві. Жіночим днем має бути не тільки 8 березня. Жінка має бути рівноцінним учасником сімейного та суспільного життя”, – розповідає арт-директор “Трансформера” Віталій Адлерманн.

На експозиції представлені роботи дев’яти скульпторів, які виготовлені з різних матеріалів та за допомогою різних художніх технік. Серед авторів варто згадати: Крижанівську Оксану (“Дивосвіт”), Ровенчина Даниїла (“Спокуса” та “Політ”), Романько Анастасію (“Бути собою”), Бартосік Ганну (“Земне тяжіння” та “Блискавиця”). А також Носенко Катерину, Притулу Олександра, Бродарського Олександра, Штейна Євгена та Ібо Чжана. Всі вони – молоді митці, серед яких є і декілька дебютантів.

Під час заходу відвідувачі мали змогу послухати живу фортепіанну музику у виконанні студентів Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського та в супроводі струнних.

Варто зазначити, що на відкритті виставки зал “Трансформеру” був максимально заповнений.

Успіх заходу Адлерманн коментує наступним чином: “Ми думаємо, це обумовлено тим, що і показані скульптури і тематика виставки, сповнені краси. “Трансформер” спрямований на соціальну сторону мистецтва і ми хочемо бути ближчими до тих, хто цікавиться мистецтвом загалом. Нам не важливо це колекціонер чи прохожий, житель міста або іноземець – кожен може зайти і доторкнутися до прекрасного”.

Відвідувачі часто підходили та спілкувалися з митцями.

Увага приділялася також інформаційному супроводу експозиції.

“Потрібно було розповісти про виставку так, щоб людина не близька до мистецтва змогла зрозуміти, чому жінка представлена саме в таких образом і чому скульптура виготовлена з певних матеріалів.

Оксана Крижанівська розповіла про процес створення деяких скульптур. Наприклад, на створення її роботи “Дивосвіт” надихнула трипільська культура”, – розповідає Валерій Адлерманн.

Також він додає, що найближчим часом “Трансформер” знову зможе здивувати поціновувачів прекрасного цікавим мистецькими заходом.

Експозиція відкрита для перегляду 7 діб на тиждень з 10:00 до 22:00 за адресою: Велика Житомирська, 19Б.

Нагадаємо, що раніше в “Трансформері” відбулася виставка “Імена: Львів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *